بسم‌الله الرحمن الرحیم

شخصی آمد تا این حقیر را به سوی احمد بن الحسن دعوت کند.درابتدا سفال زیدی در پالان ماریخت و هندوانه های زیادی زیربغل واگذاشت که قدرت بیان بالایی داری و باید ازین نعمت در راه آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف استفاده کنی

بیان آنچه شنیدم و پاسخ دادم به تفضیل از حوصله این مجلس خارج است وآن شخصی هم که برای دعوت ما آمده بود تمام وجودش احساسات بود بدون ذره ای استدلال و علم.

دیدم بحث علمی و منطقی جواب گو نیست نه من سواد بیان دارم و نه او حوصله شنیدن 

دربرابر پافشاری‌اش یک کلمه گفتم

اگر ایشان حجت حق هستند وبا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ارتباط بدون شک باید قادر به اعجاز باشند که معجزه به سند آیات قرآن هم تمام انبیاء واوصیاء الهی است و از مسلمات شیعه که تمامی امامان ما معجزات فراوانی داشته‌اند.

ادامه دادم

که این حقیر سالهای زیادی است که از مشکلی رنج میبرم به ایشان بگو اگر مشکل مرا حل فرمودند من خودم و تمام افرادی که میشناسم را به سوی ایشان دعوت خواهم کرد

با کمال تعجب دیدم که از گفته من برآشفت و گفت خداوند عقل داده است

گفتم

من عقلم درین حد است آنکه از طرف خداوند آمده قادر به اعجاز است و آنکه علم امام را دارد پاسخ هر پرسشی را میداند

من منتظر جواب وحل مشکلم هستم .رفت و دیگر نیامد

برای آنکه اورامتوجه اشتباهش بگردانم بعداز مدتی با او تماس گرفتم و گفتم با حل مشکل من چه کردی؟پاسخی نداشت گفتم چگونه است کسی که ادعای داشتن علم امام را دارد قدرت پاسخ‌گویی به سؤال مراندارد؟

با کمال تعجب شنیدم گفت که من هنوز ایشان را ندیده‌ام و دسترسی به ایشان ندارم.گفتم خودت وخانواده ات  را معطل کسی کرده ای که او را ندیده ای؟ودسترسی به او نداری؟؟؟و مرا به سوی او دعوت میکنی؟؟؟ از حماقت شما تعجب میکنم.

به امید ظهور مولایمان ابا صالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

باتشکر از توجه شما عزیزان

مرتضی متقیان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها