بسم‌الله الرحمن الرحیم

از تمامی دوستان بویژه سالکان طریق مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام تمنا دارم در قبول و پذیرش یک مطلب نهایت دقت را داشته باشند.چه بسیار پیش آمده است که یک سوء برداشت باعث دوری وحجاب سالک از ولایت مولایمان گشته.

بویژه  با این امکانات ارتباط جمعی که کار را بسیار ساده و تاثیرکلام را بیشتر کرده آن هم به علت مخاطبان بسیار

در گذشته اگر شخصی تصمیم به صله رحم یا بیان مطلبی به دیگری داشت باید مسافتی را طی میکرد به ملاقات شخص می شتافت از خانه خویش به شهریاروستای دیگر مسافرت می‌نمود تا جمله ای بگوید وجوابی بشنود

ولی امروز در اتاق خویش نشسته باهزاران هزار نفر ارتباط برقرار می‌کنیم غیبت میکنیم نصیحت میکنیم ‌‌‌‌‌‌‌ا قدرتی که شبکه‌های اجتماعی به فرد میدهند بدون تردید مسئولیت بسیار سنگینی بدوش تک تک افراد میگذارد و امتحان دشواری از فرد میگیرند

این حقیر لغت فضای مجازی را قبول ندارم این فضا یک فضای حقیقی است که افراد فرصت پیدا میکنند تا با آزادی کامل بگویند و ببینندو بشنوند . شبکه‌های اجتماعی محیطی هستند که امتحانات دقیق خداوند از بندگانش در آن برگزار میشوند

در قرن های گذشته برای شنیدن موسیقی باید نوازنده ای را دعوت میکردی ولی امروز بینهایت ساده شده است

دیدن تصاویر هم همینطور.

براحتی می توان با آبروی شخصی بازی کرد عزت داد و ذلت.

از دوستان تمنا دارم از مسئولیت شان در برابر این قدرت غفلت نکنند بدانند که باید پاسخگوی رفتارشان درین محیط باشند

در نشر و رد و پذیرش و تکذیب و تایید مطالب

از روی یقین میگویم 

در مقابل لایک کردن یک مطلب و عضویت در یک کانال یا یک پیج فردای قیامت باید پاسخگو باشیم که چرا لایک کردیم چرا منتشر کردیم چرا عضو شدیم چرا سکوت کردیم و

تمنا دارم در هر حالتی که هستیم رضایت و تقرب به مولایمان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را درنظر بگیریم که تنها راه رسیدن به خداوند رضایت آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف می باشند

از طولانی شدن مطلب پوزش میخواهم

باتشکر از توجه شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها